Trash

Nemám čas..

14. září 2010 v 20:17 | barush
© Barush | e m p h a s e | emphase.blog.cz

Já vím, že mám spoustu nevyřízených objednávek, ale vážně teď nemám čas. Takže se omlouvám, ale kdyby to šlo, tak je udělám. Jenže taková klikačka z videa zabere dost času. Doufám, že vydržíte a počkáte, než se mi to ve škole trošku uklidní. V pátek sem se vrátila ze školního pobytu kdesi v pustině a o víkendu jsme měli doma návštěvu, takže to taky nešlo. Teď dopisuju sešity - a že toho není málo - a mám toho už teď plný zuby. Tak se fakt nezlobte. Mrzí mě to

Vaše Barush

Téma týdne: SEN

14. září 2010 v 20:14 | barush
© Barush | e m p h a s e | emphase.blog.cz

Čekala jsem na téma týdne, ke kterému bych měla aspoň pár vět.. Vlastně ani nevím, co jsou sny a proč se nám zdají. Když nad něčím před spaním přemýšlím, tak se mi o tom většinou i zdá. Ale to taky není vždycky. Je zvláštní, že někdy ve snu nemůžu ovládat, to co dělám a například jdu někam, kam bych při vědomí ani nevkročila, a taky se mi zdají sny, kdy je to jako kdybych byla vzhůru a můžu ovládat všechny svoje rozhodnutí.

Je ale hrozný, že když se mi stane něco, na co bych radši rychle zapomněla, tak se mi o tom vydrží zdát týdny. Škoda, že to tak není i s tím hezkým. To hrozné možná jen víc vnímáme, když se nic neděje, tak kolikrát možná ani nevnímáme, že jsme měli štěstí a něco se nám povedlo a rychle na to zapomeneme.

A pak jsou tu ještě jedny sny. Naše plány, to, jak si malujeme budoucnost. Upřímně - já si radši nic neplánuju. Kdo neplánuje, nemůžou se mu plány pokazit a tím pádem nepřijde tak velké zklamání.

Tenhle článek nemusí nikdo číst. Měla jsem slabou chvilku :D

Něco jako uvítací článek..?

8. srpna 2010 v 0:58 | barush
© Barush | e m p h a s e | emphase.blog.cz
Takže vás vítám na mém novém blogu o tom, co mám ráda a co mě baví, o grafice a mých fotkách.. Blog byl založený 7.8.2010, proto tu je jen pár rubrik a v podstatě žádný obsah, layout je jen dočasný, než vyrobím ten, který sem opravdu chci dát..

Budu ráda, když sem zavítáš v příštích dnech znovu, protože to už by to tu mělo být rozběhnuté a rubriky alespoň z části plné..

Zatím budu ráda, když se přesměruješ na můj druhý blog - je o Twilight sáze a The Vampire Diaries - pokud tě ani jedno téma nezajímá, budu se těšit na tvoji další návštěvu zde..
S láskou Barush =o)
 
 

Reklama
Domovská stránka

Fancluby

Oblíbené